Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Raplamaa Haigla juhiks saab Pille Mukk

Raplamaa haigla nõukogu otsustas valida haiglale uue juhi, kuna senise haiglajuhi tähtajaline leping on lõppemas. Uueks Raplamaa haigla juhatuse liikmeks saab dr Pille Mukk, kelle volitused algavad 1. aprillist 2019.

Pille Mukk alustab tööd Raplamaa haigla juhina.  Foto: Raul Mee

Dr Mukk jätkab samas ka regionaalhaiglas pulmonoloogiakeskuse juhtimist. Raplamaa haigla nõukogu esimees Agris Peedu väljendas suurt rahulolu, et dr Pille Mukk oli nõus sellise väljakutse vastu võtma. „Olulisemateks ootusteks uuele juhile on kliinilise tegevuse arendamine ja seda ka koostöös regionaalhaiglaga ning kohalike perearstidega, sest käesoleval aastal valmib Raplas ka tervisekeskus,“ ütles Peedu. Raplamaa haigla peab olema kohalike elanikele usaldusväärseks meditsiinikeskuseks ning haigla peab panustama mitte üksnes ravitööle, vaid ka kohalike elanike teadmiste arendamisse oma tervise eest hoolitsemisel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee