Aet Trisberg • 22 märts 2019 10:33
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ravimikäitlejad planeerivad veateadete automatiseerimist

Üle-euroopalist ravimite ehtsuse kontrolli on nüüdseks rakendatud veidi üle ühe kuu. Tagasivaade esimesele kuule näitab, et kriitilisi tõrkeid pole esinenud, kuid veateated tekitavad asjatut infomüra.

Ravimite ehtsuse kontrollis on probleemiks andmete kehv kvaliteet.  Foto: Raul Mee

Ravimiamet kogus tagasisidet apteekidelt ja hulgimüügiettevõtetelt ning eelmisel nädalal tegi huvipooltega kokkuvõtteid sellest, kuidas esimene kuu on sujunud ja kas muudatused on tööprotsesse mõjutanud.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee