Uudised
Ainult tellijale

Sõltumatu apteegiteenus peab lühendama ravijärjekordi

Proviisor Karin Alamaa-Aas  Foto: ÄP: Raul Mee

Paljud tervisemured peaksid saama esmase lahenduse juba apteegis, et vähendada survet meditsiinisüsteemile, ütles Eesti Proviisorite Koja tegevjuht Karin Alamaa-Aas täna rahvusraamatukogus toimuval apeegivaldkonna innovatsioonikonverentsil.

“Eesti meditsiinisüsteem on ülekoormatud ja inimese jaoks tähendab see eelkõige pikemaid ravijärjekordi. Proviisoritel peaks olema järjest suurem nõustav roll lihtsamate tervisemurede korral, et arstid saaksid keskenduda ravijuhtudele,” ütles Eesti Proviisorite Koja juhatuse esimees Karin Alamaa-Aas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee