Kadi Heinsalu • 27 märts 2019 07:38
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

E-ravimilehe juurutamine seisab arenduste taga

E-ravimileht on edaspidi abiks nii arstile kui ka apteekrile, et kiiresti selgust saada, mis ravimeid inimene parasjagu tarvitab.  Foto: Maxpixel.net

Algselt juba 2018 alguses käibele tulema pidanud e-ravimileht ootab, kui kiiresti koostööpartnerid enda arendused valmis jõuavad, teatas haigekassa.

Haigekassa esindaja rääkis, et E-ravimilehe projekt sai alguse digiretsepti arendusevajaduse analüüsi tulemustest, kus selgus, et lõppkasutajad ehk arstid ja apteekrid soovivad retseptikeskusest saada ravimite tarvitamise üldinfot senisest teisel kujul.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee