Meditsiiniuudised  • 29 märts 2019 10:55
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa suunab 40 miljonit ravijärjekordade lühendamiseks

2019. aastal kulub haigekassal ravijärjekordade lühendamiseks ligi 40 miljonit eurot, lisaks läheb 40 miljonit eurot veel arstide ja õdede kollektiivlepingu järgseks palgatõusuks, mis samuti peaks aitama kaasa ravijärjekordade lühendamisele.

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut  Foto: Raul Mee

Haigekassa tasus 2018. aastal tervishoiu eest üle 1,2 miljardi euro, millest üle poole kulus eriarstiabi teenustele. Ravijärjekordade leevendamiseks suunaks haigekassa kõige rohkem raha lastehaiguste, kõrva-nina-kurguhaiguste ja silmahaiguste erialale.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee