Siret Trull • 11. aprill 2019
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kiik: revolutsiooni ei tule

Keskerakonna sotsiaalministrikandidaat Tanel Kiik  Foto: Andras Kralla / Äripäev

Äripäeva raadiole antud intervjuus kinnitas keskerakondlane Tanel Kiik, et sotsiaalministri koha pakkumisega teda „tanki“ ei pandud, vaid ta soovis seda kohta ise.

„See valdkond, mitte ainult murekohtade, vaid ka võimaluste pärast aidata kaasa nende lahendamisele, on väga väljakutseid pakkuv ja huvitav,“ kinnitas Kiik, viidates nii sotsiaalvaldkonna, tervishoiu kui tööturu probleemidele. „Olen ennast oma maailmavaatelt kirjeldanud sotsiaal-liberaalina ja ma arvan, et kõigist võimalikest ministriportfellidest sobib see mulle kõige rohkem.“

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee