Meditsiiniuudised  • 18 aprill 2019 12:40
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH koostas käitumisreeglid huvide konflikti vältimiseks

Märtsis hakkas Põhja-Eesti Regionaalhaiglas kehtima huvide konfliktide ennetamise ja haldamise kord. Käitumisreeglite eesmärk on vältida huvide konfliktist tulenevaid riske nii haiglale kui ka haigla töötajatele, kirjutab Regionaalhaigla ajakirjas Põhja-Eesti Regionaalhaigla administratiivdirektor Aivi Karu.

Arst ei tohiks vastu võtta rahalist kingitust või selle ekvivalenti, nt kinkekaarti.  Foto: PantherMedia

Haigla jaoks on huvide konflikti olukorras riskiks nii haigla vara väärkasutamisest tekkiv kahju või mainekahju kui ka kahju sellest, kui haigla kaotab hea töötaja. Töötaja riskib huvide konflikti sattudes nii mainekahju kui ka eneseteostuse võimaluste kaotusega. Need on tõsised riskid, mida regionaalhaigla on viimastel aastatel püüdnud eelkõige töötajate teadlikkuse tõstmisega maandada ning me jätkame seda.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee