Meditsiiniuudised  • 22 aprill 2019 10:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tudengid disainivad PERHis tervishoiuteenuseid

Täna, 22. aprillil, algab Põhja-Eesti Regionaalhaiglas viis päeva kestev disainisprint, mille eesmärgiks on pakkuda veelgi patsiendikesksemaid tervishoiuteenused.

Disainisprindi eesmärgiks on tuua avaliku sektori organisatsioonini disainijuhtimise põhimõtted.  Foto: Raul Mee

Disainisprindil osalevad Eesti, Soome ja Rootsi ülikoolide disaini-, tehnoloogia- ja tervishoiuvaldkondade magistrandid. Neid juhendavad Eesti Kunstiakadeemia ja TalTechi ühisõppekava „Disaini ja tehnoloogia tulevikud“ õppejõud Ruth-Helene Melioranski ja Ionel Lehari, Eesti Kunstiakadeemia tootedisaini osakonna juhataja teenusedisainer Maarja Mõtus, Lapimaa ülikooli doktorant Mira Alhonsuo ja haigekassa innovatsioonijuht Kitty Kubo. Samuti toetavad tiimide tööd regionaalhaigla kliinilised spetsialistid. Ideede arendustele aitavad kaasa regionaalhaigla kvaliteediosakond ning riigikantselei innovatsioonirühma kuuluv teenusedisainer Daniel Kotsjuba.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee