Aet Trisberg • 26 aprill 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tanel Kiik: ma ei lähe ebaõnnestuma

Esmaspäeval sotsiaalministri ametis alustav keskerakondlane Tanel Kiik (30) ütles eilses ETV saates „Esimene stuudio“, et ei lähe sinna ametisse ebaõnnestuma ning et vanus ei määra inimese võimekust ja kogemust.

Peagi sotsiaalministri ametis alustav Tanel Kiik arvab, et ravijärjekordade lühendamise üks võtmekohti on digilahendused.  Foto: Liis Treimann

Kiik rääkis saates, et võttis sotsiaalministri koha vastu, kuna see valdkond on tema jaoks huvitav ja väljakutseterohke ning see valdkond mitte ei tekita probleeme, vaid aitab neid lahendada. „See on ministeerium, mis aitab inimesi paremale elujärjele, tagab parema tervise, aitab tagasi neid tööturule, vajadusel sotsiaalseid probleeme lahendada. Minu jaoks on see väga südamelähedane valdkond.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee