Meditsiiniuudised  • 30 aprill 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Maailma silmatraumatoloogia tipptegija väisas Eestist

Laupäeval esines Balti silmakirurgide ühisseminaril ettekannetega maailma silmatraumatoloogia valdkonna tipptegija, professor Ferenc Kuhn USAst.

Professor Ferenc Kuhni ettekande kuulajaskond  Foto: Ida-Tallinna Keskhaigla

Professor Kuhn keskendus oma ettekannetes haava õmblemise tehnikatele ja raskelt vigastatud silma rekonstrueerimise ajastamisele ning samuti esitas ta erinevaid keerulisi juhtumeid videote abil. Kuhn on silmakirurgia valdkonnas avaldanud rohkelt teaduslikke töid, tema töödest juhinduvad paljud kolleegid üle maailma.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee