Laupäeval esines Balti silmakirurgide ühisseminaril ettekannetega maailma silmatraumatoloogia valdkonna tipptegija, professor Ferenc Kuhn USAst.

- Professor Ferenc Kuhni ettekande kuulajaskond
- Foto: Ida-Tallinna Keskhaigla
Professor Kuhn keskendus oma ettekannetes haava õmblemise tehnikatele ja raskelt vigastatud silma rekonstrueerimise ajastamisele ning samuti esitas ta erinevaid keerulisi juhtumeid videote abil. Kuhn on silmakirurgia valdkonnas avaldanud rohkelt teaduslikke töid, tema töödest juhinduvad paljud kolleegid üle maailma.
Seotud lood
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.