3 mai 2019 12:28
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Teatud juhtudel on võimalik õige raviga mälu taastada

Mõnedel juhtudel põhjustab dementsussündroomi haigus, mida on võimalik ravida. Sel viisil on võimalik lahendada inimeste mäluprobleemid sõltumata east.

Kui asjad kipuvad meelest minema, on mõnikord võimalik leida lahendus ravides mäluprobleeme tingivat haigust.  Foto: Pixabay

Dementsussündroomist rääkides peetakse reeglina silmas probleeme mäluga. Kaebust „mu mälu on väga halb“ esineb palju sõltumata east. Mälukliinikusse tulevad mäluprobleemide tõttu küllalt sageli ka nooremad inimesed, kes on mures, et nad unustavad liiga palju. Samas: reeglina suudavad nad väga detailselt meenutada, mida täpselt nad on unustanud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee