Meditsiiniuudised  • 14 mai 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti Õdede Liit valis aasta õe ja aasta teo

Eesti Õdede Liit valis aasta õeks Rakvere haigla intensiivravi osakonna õendusjuhi Merle Somelari, kes on töötanud seal 27 aastat. Aasta teoks nimetas Eesti Õdede Liit õenduseriala magistriõppe avamise Tallinna ja Tartu Tervishoiu Kõrgkoolides.

Aasta õde Merle Somelar on samal erialal töötanud 27 aastat.  Foto: Meelis Meilbaum

Merle Somelar on tööle pühendumusega eeskujuks ka teistele kolleegidele. Tema eestvedamisel toimuvad intensiivraviosakonna personalile mõeldud koolitused, tema pühendumus innustab teisi õppima ja arenema. Samuti panustab Merle kogukonda, osaledes piirkonna teabe- ja tervisepäevadel,“ ütles Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee