Meditsiiniuudised  • 14 mai 2019 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Regionaalhaigla arendab kvaliteedijuhtimist

Regionaalhaigla soovib parandada oma kvaliteedijuhtimise võimekust, keskendudes eelkõige patsiendi ohutuse ja kvaliteedi parendamise tõstmisele. Regionaalhaigla pikaajaliseks eesmärgiks on aga saavutada vastavus Joint Commission International (JCI) rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele.

Parendustegevuste soovitused saab PERH 20. ja 21. mail.  Foto: Raul Mee

Alates 8. maist viibivad regionaalhaiglas neli Joint Commission (JCI) esindajat, et läbi viia esialgne uuring haigla akrediteerimisvalmiduse kohta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee