Meditsiiniuudised  • 20 mai 2019 11:02
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

21.-22. mail toimub Eestis rahvusvaheline ravimivaldkonna seminar

Eesti Haigekassa, sotsiaalministeerium ja Austria riiklik rahvatervise instituut (Gesundheit Österreich GmbH) korraldavad 21.-22. mail Tallinnas rahvusvahelise koostöögrupi seminari ravimite hindade ja hüvitamise teemal (PPRI – Pharmaceutical Pricing and Reimbursement Information Group).

Haigekassa ravimite ja meditsiiniseadmete osakonna juhataja Erki Laidmäe sõnul tulevad Eestisse ravimivaldkonna tippspetsialistid.  Foto: Eiko Kink

„Tegemist on olulise seminariga, kus koostöögrupp, eesotsas valdkonna tippspetsialistidega, toetab ja edendab reaalset valdkonnapõhist tööd erinevates riikides,“ selgitas haigekassa ravimite ja meditsiiniseadmete osakonna juhataja Erki Laidmäe.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee