Meditsiiniuudised  • 23 mai 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Regionaalhaigla püüdleb rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteeditaseme poole

Esimese haiglana Eestis viis regionaalhaigla koostöös Joint Commission International (JCI) konsultantidega läbi auditi haigla akrediteerimisvalmiduse kohta. Arenguruumi nähti nii kliinilise poole ja tugiteenuste omavahelises koostöös kui ka patsiendiohutuses.

Regionaalhaigla juhatuse liige Terje Peetso sõnul on mitmed muudatused ja arendustegevused juba praegu haigla tööplaanis.  Foto: Meeli Küttim

Regionaalhaigla eesmärgiks on edendada kvaliteedijuhtimise võimekust, keskendudes eelkõige patsiendi heaolu, ohutuse ja ravikvaliteedi tõstmisele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee