Meditsiiniuudised  • 27 mai 2019 12:42
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Rain Laane kummutab eakatega kohtumisel müüte

Eesti Haigekassa juhatuse esimees Rain Laane heidab homsel kohtumisel Tallinna Kesklinna eakate nõukoguga valgust müütidele ja tegelikkusele Eesti ravikorralduses.

Eesti Haigekassa juhatuse esimees Rain Laane.  Foto: Raul Mee

„Haigekassa ja meie ravisüsteemi ümber on liikvel hulk müüte, millest osa ei vasta kindlasti tõele. Mis on tõde ja millised müüdid vajavad kummutamist ning kuidas haigekassa tegelikult toimib, seda on Kesklinna eakate nõukogus osalejatel võimalus kuulda homme esmaallikast ehk asutuse juhilt Rain Laanelt,“ sõnas Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee