Kadi Heinsalu • 4 juuni 2019 06:48
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vastuolu rahvatervise kavas: mitu eesmärki juba käes

Äsja avaldatud riigi eelarvestrateegia rahvastiku tervise peatükis on mitu eesmärki juba saavutatud, samas kui teiste puhul tuleks teha aastaga tohutu hüpe.

Arst stetoskoobi ja südamekujulise leluga.  Foto: Pablo_K

Vastuoluline on näiteks terviseriskide programmi mõõdik "Südame- ja veresoonkonna haigustesse surnud alla 65aastaste arv 100 000 elaniku kohta". Viimane mõõdetud, tegelik tase aastal 2017 oli 82, kuid aastaks 2020 peaks see olema kõigest 56 ja sellel tasemel püsima kuni aastani 2023.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee