Meditsiiniuudised  • 10 juuni 2019 13:02
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apotheka juht: jutud pankrotist ei vasta tõele

Harju maakohtu kohtumäärusest selgub, et PERHi hinnangul on Terve Pere Apteek sihilikult haigla peahoonest väljakolimisega venitanud, et jõuaks enne tsiviilasja lõpplahendi jõustumist pankroti välja kuulutada. Apteegiketi juht lükkab selle ümber.

Terve Pere Apteegi (TPA) juhatuse liige Kadri Ulla lükkab pankrotijutu ümber ja kinnitab, et ka sundtäitmine on talle arusaamatu.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee