Pille Ivask • 17 juuni 2019 08:33
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vähiravifond sai heldeid annetusi ning tõstis palka

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu värskest majandusaasta aruandest selgub, et fondi tulud kasvasid miljoni võrra, samas ka fondi ainsa töötaja palgakulu kasvas märkimisväärselt, kirjutab Äripäev.

Vähiravifondi Kingitud Elu üks asutajatest Toivo Tänavsuu tegutseb fondi juures mittepalgalisena.  Foto: Eiko Kink

Kui aastatel 2015–2016 jäi fondist abi saanud inimeste hulk aasta lõikes 50 kanti ja 2017. aastal kasvas sajani, siis 2018. aastal sai fondist abi ligi 300 inimest, kirjutab fond aruandes.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee