Aet Trisberg • 18 juuni 2019 10:25
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Viljandi Haigla kasvatas käivet ja kasumit

SA Viljandi Haigla käive ja kasum kasvasid 2018. aastal. Haigla lõpetas majandusaasta 1,9 miljoni euro suuruse kasumiga, mida on ligi pool miljonit eurot rohkem kui 2017. aastal.

Viljandi haigla juht Priit Tampere.  Foto: Raul_Mee

2018. aastal arendas SA Viljandi Haigla narkoravi ja rehabilitatsiooni teenust. Viljandi haigla võrgustas Sillamäe Narkorehabilitatsioonikeskuse sihtasutuse ning avas teenuse osutamise kohad Jõhvis ja Narvas. Samuti avati Viljandis narkovõõrutuse osakond.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee