Meditsiiniuudised  • 19 juuni 2019 05:53
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vähkkasvajate absoluutarv jätkab ka tulevikus suurenemist

Sel aastasajal on suurenenud vähijuhtude absoluutarv ja peamine juurdekasv tuleb vanuserühmast 75 ja vanemad, kirjutab TAI epidemioloogia ja biostatistika osakonna juhataja Kaire Innos.

Vähkkasvajate peamine juurdekasv tuleb 75aastaste ja vanemate vanuserühmas.  Foto: PantherMedia

Vähi esmasjuhtude absoluutarv suureneb Eestis järjest ja aastatel 2000–2016 oli juurdekasv 45%.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee