Meditsiiniuudised  • 21 juuni 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Regionaalhaigla võtab kasutusele uue põlvkonna reanimobiilid

Eile esitleti regionaalhaigla kiirabikeskuses kahte uue põlvkonna reanimobiili, mis hakkavad patsiente teenindama alates juulist.

Regionaalhaigla sai kaks uut reanimobiili. Kiirabisõidukid vajavad uuendamist iga nelja-viie aasta järel.  Foto: Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Reanimobiiliosakonna juhataja doktor Andrus Remmelgase sõnul on tegemist nn uue põlvkonna reanimobiilidega, mis on ergonoomilisemad ja varustatud võrreldes eelmistega veelgi moodsama tehnoloogiaga. „Nii nagu reanimobiilid ise on uued, on lisaks ka aparatuuri uuendatud. Senisega võrreldes on autodes lisaks portatiivne ultraheliaparaat, mis võimaldab juba haiglaeelses olukorras patsiendi seisundit senisest paremini hinnata ja videolarüngoskoop, mis aitab vajadusel paremini hingamisteed kontrolli alla saada,“ ütles doktor Remmelgas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee