Aet Trisberg • 21 juuni 2019 08:33
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eduka silmakliiniku omanik vähendas 4 korda töötasu ja võtab tulu dividendidena

OÜ Nõmme Silmakeskus teenis 2018. aastal 1,36 miljoni eurose käibe juures 0,39 miljonit eurot tegevuskasumit. Mullusega võrreldes ettevõtte müügitulu kasvas 10% ja tegevuskasumi rentaablus oli 29%. Ettevõtte juhataja Tõnu Kuddu töötasu vähenes kahe aastaga neli korda, samas võtab ta ettevõttest tulu välja dividendidena.

OÜ Nõmme Silmakeskus on spetsialiseerunud hallkae ehk katarakti opereerimisele.  Foto: PantherMedia

OÜ Nõmme Silmakeskus on spetsialiseerunud hallkae ehk katarakti opereerimisele alates aastast 1994 ning enamus teenuste rahastamisest on kaetud Eesti Haigekassaga sõlmitud lepingutega. 2018. aastal pakkus OÜ Nõmme Silmakeskus lisaks operatsioonidele ka ambulatoorset silmaarsti vastuvõttu, optometristi teenust ja prillide müüki.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee