Meditsiiniuudised  • 21 juuni 2019 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tartu Ülikooli residentuuri võetakse tänavu vastu 162 arst-residenti

Tartu Ülikooli residentuuri 42 erialale võetakse vastu 162 arst-residenti. Neile kohtadele kandideeris 204 inimest. Kõige suurem konkurss on uroloogia ning suu-, näo- ja lõualuukirurgia residentuuris. Suur huvi on muu hulgas ka anestesioloogia ja intensiivravi, kardioloogia, neuroloogia ning restauratiivse hambaravi residentuuri vastu.

Peremeditsiini residentuuri 35 kohale esitati 46 avaldust.  Foto: PantherMedia

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna residentuuriprodekaan Urmas Lepner avaldas heameelt, et nii paljud inimesed soovivad jätkata enese täiendamist residentuuris. „Tänavune konkurss on tihe. Väga paljudel kandidaatidel on sarnaselt kõrge keskmine hinne ning motivatsioon saada eriarstiks,” rääkis Lepner, lisades, et kuna kohtade arv residentuuriprogrammidel on piiratud, määrab koha saamise sisseastumiseksami tulemus. Residentuuri sisseastumiseksamid toimuvad 25. juunist 2. juulini.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee