Siret Trull • 25 juuni 2019 12:03
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haukanõmm: perearstide liikumine pole erakordne

Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse juhatuse liige Monika Haukanõmme sõnul on loomulik, et värskelt valminud tervisemajadesse liiguvad nii pere- kui eriarstid, mistõttu pole ka nelja nende arsti lahkumine erakordne.

Foto: Scanpix Panthermedia

Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse koduleht annab teada, et alates 03.06.2019 toimuvad perearst J. Viilup ja A. Poljantšikova vastuvõtud Ülemiste Tervisemajas. Kuuldavasti on ümber kolimas veel kaks tohtrit.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee