Meditsiiniuudised  • 8 juuli 2019 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Euroapteegi müügitulu Eestis kerkis mullu 4,4 protsenti

Apteegiketi Euroapteek OÜ müügitulu kerkis mullu 4,4 protsenti 31,4 miljoni euroni, puhaskasum langes aga 14,3 protsenti 349 128 eurole.

Euroapteek omandas möödunud aastal täisosaluse Ülikooli Apteegi ketis.  Foto: Andres Haabu

Ettevõte hoidis mullu oma positsiooni Eesti ravimi jaemüügiturul, Euroapteegi turuosa apteekidele ravimite müügis oli 13,7 protsenti, kirjutab ERR.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee