Kadi Heinsalu • 14 juuli 2019 21:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Fertilitas tuli mullu kahjumist välja

Erakliinik Fertilitase 2018 käive kasvas 3% ning oli 5,6 miljonit euro. Aasta lõppes 2,1 tuhande eurose kasumiga (2017.a kahjum 143 tuhat eurot).

Fertilitase juhataja ja üks omanikke naistearst Ivo Saarma  Foto: Reformierakond

AS Fertilitas juhatus oli 2018. aastal kolmeliikmeline ja nõukogu kolmeliikmeline. Juhatuse liikmetele maksti 2018. aastal tasusid 75 840 eurot, nõukogu liikmetele tasusid ei makstud. Keskmine töötajate arv taandatud täistööajale 2018. aastal oli 135 ning tööjõukulud olid 3,34 miljonit eurot (2017. a 3,28 miljonit eurot).

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee