Aet Trisberg • 23 juuli 2019 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pärnu haigla tegi hüppelise kasumi kasvu

Pärnu haigla kasum kasvas 2018. aastal võrreldes aasta varasemaga rohkem kui kaks ja pool korda, tõustes 1,3 miljoni euroni. Veel aastal 2016 lõppes majandusaasta aga poole miljoni euroga miinuses.

  Foto: Meeli Küttim

Pärnu haigla käive oli 2018. aastal 43,3 miljonit eurot, aasta varem 38,8 miljonit eurot. 4,5 miljoni eurose käibe kasvu juures kasvas kasum 460 tuhandelt eurolt 1,3 miljoni euroni, selgub majandusaasta aruandest.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee