Aet Trisberg • 29 juuli 2019 12:36
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuressaare haigla kasum kasvas võrreldes aasta varasemaga 49%

2018. majandusaasta lõppes Kuressaare haiglale 999 tuhande euro suuruse kasumiga, mis on 49 protsenti rohkem kui aasta varem (2017. aastal 670 tuhat eurot).

Edward Laane on alates 01.05.2018 Kuressaare haigla juhatuse liige.   Foto: Terje Lepp

Kuressaare haigla müügitulu oli 2018. majandusaastal 13,4 miljonit eurot, tõustes aasta varasemaga 18,7 protsenti (2017. aastal 11,3 miljonit eurot).

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee