Aet Trisberg • 30 juuli 2019 12:35
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus kasvatas kasumit rohkem kui kaks korda

2018. aastal 60. tegevusaastat tähistanud Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus (HNRK) lõpetas 2018. majandusaasta 638 tuhande euroga kasumis, mida on 2,3 korda rohkem kui aasta varem (2017. aastal oli kasum 272 tuhat eurot).

1. oktoobrist 2018. juhib HNRK-d Kadri Englas.  Foto: Andras Kralla

Viimasel kümnel aastal on stabiilses tõusutempos liikunud ka sihtasutuse müügitulu. 2018. aastal oli müügitulu 4,63 miljonit eurot, aasta varem 3,77 miljonit eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee