Aet Trisberg • 5 august 2019 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Dental Art OÜ kasum vähenes 20 protsenti

Hambaraviteenuse osutaja Dental Art OÜ, mis tegeleb hambaravi, proteesimise, igemeravi, ortodontia, kirurgia ning implantatsiooniga, 2018. majandusaasta puhaskasum oli 164 tuhat eurot, vähenedes võrreldes aasta varasemaga ligi 20 protsenti (2017. aastal 208 tuhat eurot).

Sel aastal soetas Dental Art OÜ 3D-röntgenseadme ja sai keskkonnaametilt kiirgustegevusloa.  Foto: PantherMedia

Ettevõte hindab 2018. majandusaasta siiski edukaks. Kuigi ettevõtte kasum kahanes, siis käibekasv oli 4,39 protsenti. 2018. majandusaasta käive oli 1,175 miljonit eurot, aasta varem 1,126 miljonit eurot. Dental Art OÜ osanike üldkoosolek otsustas jätta eelmiste perioodide kasumi jaotamata. Koos eelmiste perioodide jaotamata kasumiga on ettevõttel kasumit 214 tuhat eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee