Kadi Heinsalu • 5 august 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kaarli Hambapolikliiniku stabiilsust omanikumuutus ei mõjutanud

Mullune omanikuvahetus ja lülitumine suuremasse meditsiinifirma kontserni ei mõjutanud veel Kaarli Hambapolikliiniku majandustulemusi, mis jäid üsna sarnaseks 2017. aasta omaga.

Kaarli Hambapolikliiniku arst Natalja Velikanova tegemas mikroskoobi abil juureravi.  Foto: Andras Kralla

2018. aasta kõige olulisem muudatus oli ettevõtte omanike vahetus, mille tulemusena kuulub ettevõtte alates novembrist 2018 Unimed Gruppi. Unimed Grupp hõlmab endas mitmeid kliinikuid ja ravikabinette üle Eesti, kokku üle 100 ravitooli ning hambalaboreid 4 asukohas. Seoses omanike vahetusega toimusid muudatused ka juhatuse koosseisus.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee