Kadi Heinsalu • 1 august 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Surgitechi kasum vähenes pea poole võrra

Meditsiiniseadmete müügile spetsialiseerinud Surgitech jätkas 2018. aastal põhikirjalist tegevust, ettevõtte kasum siiski vähenes märgatavalt vaatamata väikesele käibe kasvule.

Surgitechi omanikud Sven Troost ja Peeter Metsik (2009).  Foto: Andras Kralla

Ettevõtte käive 2018. aastal oli 13,5 mln eurot ja kasum 473 000 eurot, kasum aasta varem oli ligi miljon eurot (täpsemalt 921 000 eurot). Käive oli aasta varem 12,7 eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee