Meditsiiniuudised  • 7 august 2019 21:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastepsühhiaatria osakond kolis Jämejalale

Viljandi haigla lastepsühhiaatria osakond kolis peahoone 6B korpusest Pargi tee 8A (endine iseseisva õendusabi) hoone 1. korrusele, et luua lastele hubasem keskkond tervenemiseks Jämejala pargis.

Jalutuskäik Jämejala psühhiaatriakliiniku territooriumil.  Foto: Veiko Tõkman

Haigla kodulehe teatel pakub osakond pakub lastepsühhiaatrite, psühholoogi, logopeedi, haiglaõpetajate, tegevusjuhendajate, sotsiaaltöötaja ja hooldustöötajatega koostöös abi meeleolu ja käitumishäiretega 4-16aastastele patsientidele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee