Kadi Heinsalu • 8 august 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Mammograaf saavutas kasumi karmi konkurentsi kiuste

Radioloogiliste uuringute ettevõtte AS Mammograafi juhid majandusaruandes 2018. aasta kohta, et valdkonnas valitseb ebaterve konkurentsiolukord, mida soosivad poliitikud.

12.-30. augustini on AS Mammograafi liikuv uuringubuss Tartu Kaubamaja peasissekäigu juures, et pakkuda rinnavähi sõeluuringuid Tartu kandi naistele haigekassa lepingu alusel.  Foto: Mammograaf AS Facebooki postitus 6. augustist 2019.

Aasta lõppes ettevõttele siiski käibe ja kasumi kasvuga. 2018. aastal oli aktsiaseltsi käive 2 mln eurot ja kasum 174 000 eurot. Aasta varem oli käive 1,7 mln eurot ja kasum 141 000 eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee