Meditsiiniuudised  • 8 august 2019 09:16
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Neljapäeval muutus liiklemine PERHi ümbruses

Liikluskorralduse sujuvamaks muutmise eesmärgil muudeti neljapäeval PERHi Mustamäe korpuse majaesine liikluskorraldus ühesuunaliseks ning avatakse seni teetõketega suletud haigla ümbersõidutee, teatas haigla.

Regionaalhaiglas tuleb autoga parkimisel ja sõitmisel tänasest tähelepanelikum olla.  Foto: Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Ümbersõidutee avatakse ühesuunalisena. Edaspidi pääseb sõidukitega regionaalhaigla esistesse parklatesse vaid Retke tee ja lastehaigla esise tänava suunalt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee