Aet Trisberg • 9 august 2019 12:25
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteegiketid uurivad maad internetiapteekide avamiseks

Ravimiamet on viimase aasta jooksul saanud ühelt ravimite käitlemise tegevusloa omajalt taotluse kaugmüügi võimaluseks, kuid ettevõte võttis selle taotluse hilisemas suhtluses tagasi. Millise ettevõttega tegu, ravimiamet avaldada ei saa.

Apotheka on seni ainus käsimüügi- ja retseptiravimite kaugmüügi pakkuja Eestis.  Foto: Raul Mee

„Ravimite kaugmüügi õigus on tegevusloa kõrvaltingimus, mille saamiseks tuleb apteegiteenuse osutajal esitada taotlus,“ selgitas ravimiameti inspektsiooniosakonna juhataja Elsa Leiten. „Meile on teada ka teisi apteegiteenuse tegevusloa omajaid, kes on kaugmüügi võimaluse loomise vastu huvi tundnud ning sel teemal ravimiametiga suhelnud, kuid tegevusloa taotlemiseni pole jõutud.“

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee