• 02.09.19, 09:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kaks kõrgkooli arendavad koos tervisetehnoloogiaid

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool ja Tallinna Tehnikaülikool sõlmivad täna koostöölepingu, mille sisuks on e-tervise ja tervishoiu innovatsiooni teadmissiire.
Kaks kõrgkooli arendavad koos tervisetehnoloogiaid
Üks oluline koostöövaldkond on Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli terviseteenuste simulatsioonikeskuse digitaalse võimekuse arendamine TalTechi tervishoiutehnoloogia õppekava magistrantide ja e-tervise teadlaste poolt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele