Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Täna lehes: uksed kinni kolmandate riikide arstidele?
Tänane meditsiiniuudiste kaanelugu uurib, mida toob kaasa 1. septembrist jõustunud ravikindlustuse seaduse muudatus seoses arstide kvalifikatsiooninõuetega.
Ida-Viru Keskhaiglas töötab üle 40 kolmandatest riikidest pärit arsti.
Foto: Aet Trisberg
Karmistuvad nõuded kolmandatest riikidest Eestisse tööle tulevate tervishoiutöötajate suhtes. Kuidas oma kvalifikatsiooni edaspidi tõestada, millised eksamid tuleb selleks teha ning kui palju eesti keelt peab arst oskama, saab lugeda tänasest paberlehest.
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!