• 27.09.19, 15:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arstitudengid kutsuvad südamepäeval tervisenäitajaid mõõtma

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts (EAÜS) viib läbi 29. septembril kaubanduskeskustes üle Eesti tasuta tervisenäitajate määramist.
29. septembril saab kaubanduskeskustes kolesteroli ja vererõhku mõõta.
  • 29. septembril saab kaubanduskeskustes kolesteroli ja vererõhku mõõta.
  • Foto: PantherMedia
Üritus toimub seoses rahvusvahelise südamepäevaga, mille eesmärk on teavitada inimesi riskidest, mis mõjutavad südame-veresoonkonna haiguste teket ning et julgustada neid enda südame eest hoolt kandma. Kolesterooli ja vererõhku on võimalik mõõta Tallinnas, Tartus, Narvas, Rakveres ja Kuressaares.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.10.25, 16:32
Haiglad liiguvad automatiseeritud ravimikäitluse suunas
Haigla igapäevatöö keerukus ei seisne ainult patsientide ravimises, vaid ka selles, et õiged ravimid jõuaksid õigel ajal patsientideni. Iga ravim on kriitilise tähtsusega ning isegi väikesed vead annuses või ravimivalikus võivad ohustada patsiendi tervist. Haiglas liigub päevas sadu ravimeid. Nende käsitsi haldamine, komplekteerimine ja dokumenteerimine muudab protsessi keerukaks ning veaohtlikuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele