Sel aastal andis regionaalhaigla juhatus aastalõpupeol esmakordselt välja mitu olulist tunnustusauhinda - välja kuulutati aasta meeskond ja aasta kõneisikud 2019.
Aasta kõneisik 2019 tiitli sai professor Margus Viigimaa.
  • Aasta kõneisik 2019 tiitli sai professor Margus Viigimaa.
  • Foto: PERH
2019. aasta meeskonnatiitli sai e-intensiivravi meeskond, kes on järjekindlalt panustanud paberivaba ja innovaatilise e-intensiivravi projekti arengusse. Regionaalhaigla võtab esimese haiglana Eestis kasutusele e-intensiivravi süsteemi, mis jätab arstidele ja õdedele rohkem aega patsientidega tegeleda.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele