• 14.01.20, 12:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Perearstid piloteerivad vastuvõtte läbi video

Mitmes Eesti paigas, kuhu terviseametil pole õnnestunud perearsti leida, piloteeritakse arsti vastuvõttu videokonsultatsiooni vahendusel.
Vormsi perearst Madis Tiik osutab videokonsultatsioonide abil teenust ka Haapsalu patsientidele.
  • Vormsi perearst Madis Tiik osutab videokonsultatsioonide abil teenust ka Haapsalu patsientidele.
  • Foto: Veiko Tõkman
Haapsalu linna perearsti nimistusse kuuluvaid inimesi hakkas aasta algusest terviseameti pilootprojekti raames teenindama Vormsi perearst Madis Tiigile kuuluv Terviseagentuur OÜ, kelle arstid suhtlevad patsientidega nii tavapärase vastuvõtu kui ka videokonsultatsioonide abil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.04.25, 19:21
Meditsiinist kaubanduseni – Tartu uue ärihoone ankurrentnikuks saab TÜ Kliinikum
2025. aasta suve lõpuks valmiva Raja Keskuse toob Tartusse juurde üle 2500 ruutmeetri A-klassi kaubandus-, teenindus- ja büroopinda. Hoone ankurrentnikuks saab Tartu Ülikooli Kliinikum.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele