• 11.02.20, 11:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kogenud eutanaasiaarst teeb seda pigem reede pärastlõunal

Hollandi ja Belgia arstid eelistavad protseduuri teha töönädala lõpus, et mitte pärast uute patsientidega kohtuda, kirjutab Soome arstide leht Mediuutiset soomlasest arsti tutvumisvisiidist vastavatesse keskustesse.
Kohtujoonistus süüdistuse all olnud arstidest.
  • Kohtujoonistus süüdistuse all olnud arstidest.
  • Foto: www.bioedge.org
Nii Belgias kui ka Hollandis tohib eutanaasiat teha ka psühhiaatrilistele haigetele, kuid see on keeruline olukord.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele