Sel nädalal otsustas haigekassa juhatus toetada nelja insuldipatsiendi raviteekonna arendusprojekti kogusummas 1 073 800 eurot.
Põhja-Eesti Regionaalhaigla saab insuldipatsiendi raviteekonna arendusprojekti jaoks 300 000 eurot.
  • Põhja-Eesti Regionaalhaigla saab insuldipatsiendi raviteekonna arendusprojekti jaoks 300 000 eurot.
  • Foto: Raul Mee
Tartu Ülikooli Kliinikumi, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Ida-Viru Keskhaigla ja Lääne-Tallinna Keskhaigla esitatud projektide taha on koondunud üle 50 koostööpartneri, sooviga muuta inimese insuldijärgne teekond tervishoiu- ja sotsiaalsüsteemis sujuvamaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.06.26, 14:20
Professionaalne tekstiilihooldus vabastab hooldekodud lisamuredest
„Kui küsida hooldekodu juhilt, kuidas tekstiilihooldusteenusega läheb ja ta ütleb, et ei teagi, siis on see meie jaoks kompliment,“ märgib Lindströmi klienditoe juht Kadri Jaaska. See tähendab, et töörõivaste, voodipesu ja muude tekstiilide hooldus toimib sujuvalt ning hooldekodu juhtkond ja töötajad saavad keskenduda sellele, mis on kõige olulisem – inimeste eest hoolitsemisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele