Peaminister Jüri Ratas teatas neljapäeval valitsuse pressikonverentsil optimistlikult, et nädal aega on koroonahaiguse tõttu intensiivravil olevate inimeste arv püsinud 10 inimese ringis, mis näitab Eesti meditsiinisüsteemi õnnestunud hakkamasaamist epideemiaga.

- Peaminister Jüri Ratas.
- Foto: mu.ee
Ratas jätkas optimistliku tõdemusega, et ööpäevas tehtavatest testidest saadud COVID-19 diagnoosiga testide suhe järjest langeb: alguses oli see 5% kõikidest testidest, nüüd 4% ringis. Ratas jätkas, et väga oluline on mõelda, kuidas isolatsioonist väljumisstrateegia luua ja see viia ruttu erinevate huvigruppide ette. Valitsus on juba kokku leppinud 7 mõõdikut, mille alusel koroonakriisist väljuda.
Seotud lood
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!