• 05.05.20, 08:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Haigekassa plaanib kaugvastuvõtte rakendada ka pärast eriolukorda

Eriolukorra pooleteise kuu jooksul on tehtud 131 000 kaugvastuvõttu ja arstiabi on selle teel osutatud 105 000 inimesele. Hästi vastuvõetud teenust plaanib haigekassa rakendada ka pärast eriolukorra lõppu.
Kõige rohkem on kaugvastuvõtte tehtud telefoni või videokõne teel.
  • Kõige rohkem on kaugvastuvõtte tehtud telefoni või videokõne teel.
  • Foto: Shutterstock
Eriolukord tõi päevapealt Eesti tervishoidu kaugvastuvõtu, mis võimaldab teostada arsti ja patsiendi vahelist vastuvõttu distantsilt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele