• 15.06.20, 10:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tulevased arstid ja proviisorid annavad ametivande veebi teel

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna virtuaalsed aktused toimuvad homme, 16. juunil, mil lõpudiplomi saab 344 inimest. Esimest korda annavad tulevased arstid ja proviisorid ametivande veebi teel.
Tänavune lõpuaktus toimub teisiti. Lõpetajatele saab lilli tuua vaid pere ringis.
  • Tänavune lõpuaktus toimub teisiti. Lõpetajatele saab lilli tuua vaid pere ringis.
  • Foto: Johan-Paul Hion
Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekaani professor Margus Lemberi sõnul pakub maailm üllatusi, mida me ei oska ette näha. Nii on ka selleaastane lõpetamine koroonaviiruse epideemia tõttu kõike muud kui tavapärane.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele