• 18.08.20, 11:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nature Medicine: COVID-19 hävitab riskigrupi T-rakud varajases faasis

Tartu Ülikooli molekulaarpatoloogia uurimisgrupi kaasosalusel meditsiiniajakirjas Nature Medicine avaldatud teadusartiklis kirjeldatakse, kuidas SARS-CoV-2 mõjutab COVID-19 raskelt põdevate inimeste immuunsüsteemi.
Nature Medicine: COVID-19 hävitab riskigrupi T-rakud varajases faasis
  • Foto: Shutterstock
Tartu Ülikooli molekulaarimmunoloogia professor Pärt Peterson tõdes, et COVID-19 paradigmas ongi kõige olulisem aru saada, kuidas koroonaviirus mõjutab COVID-19 raskelt haigestunuid, sest just raske haigusvorm on põhjuseks, miks on koroonaepideemia ohtlik ja miks meil on karantiinid, kajastab Tartu ülikooli meditsiiniteaduskond.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele