• 14.10.20, 10:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Apteekides on nädalaga gripi vastu vaktsineerinud ligi 3000 inimest

Inimestel on väga suur huvi vaktsineerimise vastu ja mõnes Tallinna apteegis on juba enamus aegu eelbroneeritud, teavitab proviisorapteekide liit.
Apteekides on nädalaga gripi vastu vaktsineerinud ligi 3000 inimest
  • Foto: Shutterstock
„Apteekides vaktsineerimine on olnud populaarne kõigil aastatel. Inimesed hindavad apteegis vaktsineerimise puhul kõrgelt mugavust, sest apteegid on pika lahtiolekuajaga ja asuvad ligipääsetavates kohtades. Sel aastal on inimeste kõrgendatud huvi kindlasti tingitud ka levivast COVID-19 viirusest ning soovitakse end igakülgselt kaitsta,“ tõdes Eesti Proviisorapteekide Liidu tegevjuht, proviisor Ly Rootslane.

Seotud lood

Uudised
  • 18.09.20, 12:30
Eestisse jõuab 153 000 annust gripivaktsiini
Eeloleval hooajal turustatakse Eestis kolme tootja gripivaktsiine – Influvac Tetra, Fluarix Tetra ja Vaxigriptetra – kokku planeeritakse Eestisse turustada 153 000 annust gripivaktsiini, kinnitati terviseametist Meditsiiniuudistele.
Töökuulutused
  • 19.09.25, 12:21
Põlva Haiglasse on oodatud tööle ravijuht
Kandideerimise tähtaeg: 20.10.2025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele