Turu-uuringufirma RAIT Faktum & Ariko uuring annab ülevaate eestlaste, lätlaste ja leedulaste hinnangutest Covid-19 vaktsiinile. Kõige vähem on vaktsiini suhtes skeptilised eestlased.
Skeptilisus on suurim lätlaste hulgas, kellest vaid 34% pärast Covid-19 vaktsiini heakskiitu sooviksid minna vaktsineerima, umbes sama palju ei ole üldse kindlad, millise otsuse teeksid. 38% aga ei plaani minna vaktsineerima. Läti on ainus Balti riik, kus vaktsiini skeptiliselt suhtuvate osakaal on suurem, kui vaktsiini pikisilmi ootavate inimeste osakaal, teatas uuringufirma pressiteates,
Seotud lood
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!